Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Nynäshamns IF Fotboll

Kontakt
Adress: Kvarnängens IP, 149 45 Nynäshamn

Telefon: 073-973 99 55
Mail: kansli@nifen.se 
Följ oss i sociala medier
Facebook: @NynashamnsFotbollsklubb 
Instagram: @nifenfotboll 
Styrelse
Emma Ny, Gamal Hatipovic, Anders Granström, Johan Gillqvist, Christian Berntsson, Marie Ekenstierna. Saknas gör Anders Tegnerud, Thomas Jacobson och Per Stensveden
Ordförande
Anders Granström | anders.granstrom@antalis.com | 070-039 71 40

Vice ordförande / Sponsoransvarig
Johan Gillqvist |johan.gillqvist@meconbygg.se | 073-2517227

Ekonomiansvarig / kafeteriaansvarig
Anders Tegnerud | anders@nynasredovisning.se | 070-750 09 14

Sekreterare / Informationsansvarig
Emma Ny | sekreterare@nifen.se | 076-125 84 88

Medlemssystem
Anders Tegnerud | anders@nynasredovisning.se | 070-750 09 14
Thomas Jacobsson | Ct.jacobsson@gmail.com | 0707292350

Materialansvar
Christian Berntsson | Christian@Thebrandstudio.se | 0727-318116

Eventansvar
Thomas Jacobsson | Ct.jacobsson@gmail.com | 0707292350
Christian Berntsson | Christian@Thebrandstudio.se | 0727-318116

Senioransvar
Per-Erik Stensveden | per.stensveden@live.se | 073-976 46 95
Anders Granström | anders.granstrom@antalis.com | 070-039 71 40

Hall och anläggningsansvar
Marie Ekenstierna | marie.ekenstierna@nifen.se | 070-540 05 95

Sociala medier
Emma Ny | sekreterare@nifen.se | 076-125 84 88
Marie Ekenstierna | marie.ekenstierna@nifen.se | 070-540 05 95

Ledamot
Gamal Hatipovic | ghatip@outlook.com | 0704296052




 
Följ oss på
TACK till alla våra sponsorer
Samarbetspartners