SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Nynäshamns IF Fotboll

Kontakt
Adress: Kvarnängens IP, 149 45 Nynäshamn

Telefon: 073-9673567
Mail: kansli@nifen.se 
Följ oss i sociala medier
Facebook: @NynashamnsFotbollsklubb 
Instagram: @nifenfotboll 
Styrelsen 2021

Ordförande
Joakim Seldahl | joakim.seldahl@outlook.com | 070-767 03 05


Vice ordförande / Materialansvarig
Christian Berntsson | Christian@Thebrandstudio.se | 0727-318116

 

Ekonomiansvarig / kafeteriaansvarig
Anders Tegnerud | anders@nynasredovisning.se | 070-750 09 14

 

Sekreterare
Marie Ekenstierna | marie.ekenstierna@nifen.se | 070-540 05 95

 

Medlemssystem
Anders Tegnerud | anders@nynasredovisning.se | 070-750 09 14
Thomas Jacobsson | Ct.jacobsson@gmail.com | 070-729 23 50

 

Informationsansvarig

Thomas Jacobsson | Ct.jacobsson@gmail.com | 070-729 23 50
Marie Ekenstierna | marie.ekenstierna@nifen.se | 070-540 05 95

 

Eventansvar / Sociala medier
Jonas Olsson | jonas@thebrandstudio.se 

 

Sponsoransvarig

sponsor@nifen.se

Ungdomsansvarig

Jenny Måhlgren  | jmahlgren@hotmail.com

Gamal Hatipovic | ghatip@outlook.com | 070-429 60 52

 

Senioransvarig
Per-Erik Stensveden | per.stensveden@live.se | 073-976 46 95

Hall och anläggningsansvar
Vakant

 

Suppleant

Johan Gillqvist | johan.gillqvist@meconbygg.se | 073-2517227

Lilian Granström  | kansli@nifen.se |

 

 

 
Följ oss på
TACK till alla våra sponsorer
Samarbetspartners