SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Nynäshamns IF Fotboll

Nifens nya styrelse
2020-03-14 22:26
På årsmötet den 5 mars valdes fyra nya ledamöter in i Nifens styrelse. Det är vi jätteglada för!! Här hittar du allas kontaktuppgifter och ansvarsområden för det kommande året
Ordförande
Anders Granström | anders.granstrom@antalis.com | 070-039 71 40

Vice ordförande / Sponsoransvarig
Johan Gillqvist | johan.gillqvist@wastbygg.se | 070-779 41 25

Ekonomiansvarig / kafeteriaansvarig
Anders Tegnerud | anders@nynasredovisning.se | 070-750 09 14

Sekreterare / Informationsansvarig
Emma Ny | sekreterare@nifen.se | 076-125 84 88

Medlemssystem
Anders Tegnerud | anders@nynasredovisning.se | 070-750 09 14
Thomas Jacobsson | Ct.jacobsson@gmail.com | 0707292350

Materialansvar
Christian Berntsson | Christian@Thebrandstudio.se | 0727-318116

Eventansvar
Thomas Jacobsson | Ct.jacobsson@gmail.com | 0707292350
Christian Berntsson | Christian@Thebrandstudio.se | 0727-318116

Senioransvar
Per-Erik Stensveden | per.stensveden@live.se | 073-976 46 95
Anders Granström | anders.granstrom@antalis.com | 070-039 71 40

Hall och anläggningsansvar
Marie Ekenstierna | marie.ekenstierna@nifen.se | 070-540 05 95

Sociala medier
Emma Ny | sekreterare@nifen.se | 076-125 84 88
Marie Ekenstierna | marie.ekenstierna@nifen.se | 070-540 05 95

Ledamot
Gamal Hatipovic | ghatip@outlook.com | 0704296052

Suppleant
Niklas Svanberg | niklas.svanberg@nynashamn.se | 076-308 29 94


Nyhetsarkiv
Städa Sverige2021-09-05 20:25
Nifencupen 20212021-06-21 20:51
Nifenmixen 9 augusti2020-07-04 20:31
Nifens nya styrelse2020-03-14 22:26
 
Följ oss på
TACK till alla våra sponsorer
Samarbetspartners