SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Nynäshamns IF Fotboll

Kommande matcher
APRIL 2023
 
01
13:30
lör
13:30    
Flickor 2009, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 1 - Huddinge IF 2  -      
01
14:30
lör
14:30    
Flickor 2010, Svartbäckens BP 1
Vega FC U13f - Nynäshamns IF FK 1  -      
01
15:00
lör
15:00    
Pojkar 2009, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 1 - FoC Farsta FF Blå  -      
02
19:00
sön
19:00    
Pojkar 2009, Hammarbyhöjdens BP 1
Hammarby IF FF 11 vit - Nynäshamns IF FK 3  -      
 
13
20:00
tor
20:00    
Herrlag, Skarpnäcks SF 3
Herrlag » 
Argentinska Stockholm IF - Nynäshamns IF FK
  -      
15
09:30
lör
09:30    
Flickor 2014, Kvarnängens IP
Nynäshamns IF Fotbollsklubb - Vega Fc  -      
15
13:30
lör
13:30    
Pojkar 2009, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 3 - Tyresö Strand FC 1  -      
16
14:30
sön
14:30    
Flickor 2010, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 1 - Stuvsta IF 1  -      
16
15:00
sön
15:00    
Flickor 2009, Älta IP 1
Älta IF 4 - Nynäshamns IF FK 1  -      
 
22
09:30
lör
09:30    
Flickor 2013, Kvarnängens IP
Nynäshamns IF Fotbollsklubb L - Sörskogen IF  -      
22
11:00
lör
11:00    
Pojkar 2014, Trollbäckens IP 36
Hanvikens SK Grön - Nynäshamns IF FK 2  -      
22
11:15
lör
11:15    
Flickor 2009, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 1 - Tyresö FF 1  -      
22
11:30
lör
11:30    
Pojkar 2011, Stuvsta IP 12
Stuvsta IF 6 - Nynäshamns IF FK 2  -      
22
15:30
lör
15:30    
Herrlag, Kvarnängens IP 2
Herrlag » 
Nynäshamns IF FK - Atletic Blåsut FC
  -      
23
10:00
sön
10:00    
Pojkar 2014, Kvarnängens IP 215
Nynäshamns IF FK 1 - Huddinge IF Röd 2  -      
23
11:00
sön
11:00    
Pojkar 2011, Kvarnängens IP 21
Nynäshamns IF FK 1 - Hammarby IF FF 27 gul  -      
23
11:00
sön
11:00    
Pojkar 2014, Hammarbyhöjdens BP 125
Hammarby IF FF 25 - Nynäshamns IF FK 3  -      
23
12:30
sön
12:30    
Flickor 2013, Tyresövallen 226
Tyresö FF - Nynäshamns IF Fotbollsklubb M  -      
23
13:00
sön
13:00    
Pojkar 2010, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 1 - Boo FF 5  -      
23
13:30
sön
13:30    
Flickor 2010, Brantbrinks IP 1
Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Nynäshamns IF FK 1  -      
23
16:30
sön
16:30    
Pojkar 2009, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 3 - Boo FF 6  -      
 
29
09:00
lör
09:00    
Pojkar 2014, Kvarnängens IP 225
Nynäshamns IF FK 2 - Vega FC P14svart  -      
29
09:00
lör
09:00    
Pojkar 2014, Kvarnängens IP 226
Nynäshamns IF FK 3 - Tungelsta IF 3  -      
29
10:00
lör
10:00    
Pojkar 2010, Svartbäckens BP 1
Vendelsö IK Röd - Nynäshamns IF FK 1  -      
29
10:15
lör
10:15    
Pojkar 2011, Sandåkra BP 12
Sköndals IK FK 1 - Nynäshamns IF FK 1  -      
29
10:15
lör
10:15    
Pojkar 2011, Kvarnängens IP 21
Nynäshamns IF FK 2 - Sköndals IK FK 3  -      
29
11:00
lör
11:00    
Flickor 2013, Kvarnängens IP
Nynäshamns IF Fotbollsklubb M - Bagarmossen Kärrtorp BK  -      
29
12:45
lör
12:45    
Flickor 2013, Kvarnängens IP
Hägersten SK - Nynäshamns IF Fotbollsklubb L  -      
29
16:00
lör
16:00    
Flickor 2009, Berga IP 1
Rönninge Salem Fotboll Gul - Nynäshamns IF FK 1  -      
30
sön
00:00    
Pojkar 2014, Lyckeby BP 115
Vega FC 2014vit2 - Nynäshamns IF FK 1  -      
30
08:00
sön
08:00    
Pojkar 2011, SödertäljeCupen 2023
 
- Nynäshamns IF Fotbollsklubb  -      
30
10:00
sön
10:00    
Flickor 2010, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 1 - Västerhaninge IF 1  -      
30
11:30
sön
11:30    
Pojkar 2009, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 1 - Ösmo GIF FK svart  -      
30
13:00
sön
13:00    
Flickor 2008, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 1 - Enskede IK 2  -      
30
16:30
sön
16:30    
Pojkar 2009, Stureby Skola BP 1
Stureby SK - Nynäshamns IF FK 3  -      
30
20:00
sön
20:00    
Herrlag, Norrvikens IP 1
Herrlag » 
IFK Sollentuna - Nynäshamns IF FK
  -      
MAJ 2023
 
05
18:30
fre
18:30    
Pojkar 2014, Nytorps Mosse IP 116
Skogås-Trångsunds FF Röd - Nynäshamns IF FK 3  -      
06
09:45
lör
09:45    
Flickor 2013, Kvarnängens IP
Nynäshamns IF Fotbollsklubb L - IFK Stockholm  -      
06
10:45
lör
10:45    
Pojkar 2013, Kvarnängens IP
Nynäshamns IF Fotbollsklubb - Högdalen AIS 1  -      
06
11:00
lör
11:00    
Pojkar 2014, Tungelsta IP 125
Tungelsta IF 2 - Nynäshamns IF FK 2  -      
06
11:15
lör
11:15    
Pojkar 2011, Torvalla IP 31
IFK Haninge H Vit - Nynäshamns IF FK 2  -      
06
11:30
lör
11:30    
Pojkar 2011, Kvarnängens IP 21
Nynäshamns IF FK 1 - Hanvikens SK Gul  -      
06
11:30
lör
11:30    
Pojkar 2014, Kvarnängens IP 125
Nynäshamns IF FK 1 - Vendelsö IK Blå  -      
06
13:00
lör
13:00    
Flickor 2010, Ösmo IP 1
Ösmo GIF FK gul - Nynäshamns IF FK 1  -      
06
15:30
lör
15:30    
Herrlag, Kvarnängens IP 2
Herrlag » 
Nynäshamns IF FK - Östberga City FC
  -      
07
07:45
sön
07:45    
Flickor 2013, Trollbäckens IP 3
Hanvikens SK - Nynäshamns IF Fotbollsklubb M  -      
07
10:00
sön
10:00    
Pojkar 2010, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 1 - Norsborgs IF 1  -      
07
12:00
sön
12:00    
Flickor 2008, Ärvinge BP 1
Kista SC KFUM Blå - Nynäshamns IF FK 1  -      
07
12:00
sön
12:00    
Pojkar 2009, Älta IP 1
Älta IF 2 - Nynäshamns IF FK 1  -      
07
13:00
sön
13:00    
Pojkar 2009, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 3 - Enskede IK svart 2  -      
07
14:30
sön
14:30    
Flickor 2009, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 1 - Hanvikens SK Vit  -      
 
12
18:30
fre
18:30    
Pojkar 2014, Nytorps Mosse IP 115
Skogås-Trångsunds FF Blå - Nynäshamns IF FK 1  -      
13
09:45
lör
09:45    
Pojkar 2010, Nytorps Mosse IP 11
Skogås-Trångsunds FF Vit - Nynäshamns IF FK 1  -      
13
10:15
lör
10:15    
Pojkar 2011, Kvarnängens IP 21
Nynäshamns IF FK 2 - Ösmo GIF FK gul  -      
13
10:30
lör
10:30    
Pojkar 2014, Kvarnängens IP 125
Nynäshamns IF FK 3 - Rågsveds IF Gul 2  -      
13
11:00
lör
11:00    
Flickor 2013, Kvarnängens IP
Nynäshamns IF Fotbollsklubb M - Boo FF  -      
13
11:30
lör
11:30    
Flickor 2013, Bäckahagen IP 1
Högdalen AIS - Nynäshamns IF Fotbollsklubb L  -      
13
11:30
lör
11:30    
Pojkar 2011, Ösmo IP 12
Ösmo GIF FK svart - Nynäshamns IF FK 1  -      
13
11:30
lör
11:30    
Pojkar 2014, Kvarnängens IP 125
Nynäshamns IF FK 2 - Skogås-Trångsunds FF Lila  -      
13
15:30
lör
15:30    
Herrlag, Kvarnängens IP 2
Herrlag » 
Nynäshamns IF FK - Solberga BK
  -      
13
16:30
lör
16:30    
Flickor 2009, Torvalla IP 3
IFK Haninge Vit - Nynäshamns IF FK 1  -      
13
17:00
lör
17:00    
Pojkar 2009, Älta IP 1
Älta IF 1 - Nynäshamns IF FK 3  -      
14
11:30
sön
11:30    
Flickor 2010, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 1 - IFK Tumba FK 1  -      
14
11:45
sön
11:45    
Pojkar 2013, Vendelsömalmskollan 11
Vendelsö IK Röd - Nynäshamns IF Fotbollsklubb  -      
14
13:00
sön
13:00    
Pojkar 2009, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 1 - Boo FF 9  -      
14
14:30
sön
14:30    
Flickor 2008, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 1 - Sickla IF 4  -      
 
21
11:30
sön
11:30    
Pojkar 2010, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 1 - Tyresö FF Gul  -      
21
13:00
sön
13:00    
Pojkar 2009, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 3 - Stuvsta IF 1  -      
21
14:30
sön
14:30    
Flickor 2009, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit  -      
21
14:30
sön
14:30    
Pojkar 2009, Svartbäckens BP 1
Vega FC U14:2b - Nynäshamns IF FK 1  -      
21
15:15
sön
15:15    
Flickor 2010, Tyresövallen 22
Tyresö FF 1 - Nynäshamns IF FK 1  -      
 
27
08:45
lör
08:45    
Flickor 2013, Vendelsömalmsskolan 11
Vendelsö IK - Nynäshamns IF Fotbollsklubb M  -      
27
09:45
lör
09:45    
Flickor 2013, Kvarnängens IP
Nynäshamns IF Fotbollsklubb L - FoC Farsta FF   -      
27
10:45
lör
10:45    
Pojkar 2013, Kvarnängens IP
Nynäshamns IF Fotbollsklubb - Arameisk-Syrianska IF 4  -      
27
11:30
lör
11:30    
Pojkar 2010, Sjösalavallen 1
Djurö-Vindö IF 1 - Nynäshamns IF FK 1  -      
27
11:30
lör
11:30    
Pojkar 2011, Kvarnängens IP 21
Nynäshamns IF FK 1 - Västerhaninge IF blå  -      
27
11:30
lör
11:30    
Pojkar 2014, Kvarnängens IP 125
Nynäshamns IF FK 1 - Grödinge SK Vit  -      
27
16:00
lör
16:00    
Herrlag, Gubbängens IP 1
Herrlag » 
FC Thebe - Nynäshamns IF FK
  -      
28
10:00
sön
10:00    
Pojkar 2014, Farsta IP 116
FoC Farsta FF Grön - Nynäshamns IF FK 2  -      
28
11:00
sön
11:00    
Pojkar 2014, Farsta IP 116
FoC Farsta FF Röd - Nynäshamns IF FK 3  -      
28
11:30
sön
11:30    
Flickor 2010, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 1 - Stureby FF U Rosa  -      
28
11:30
sön
11:30    
Pojkar 2011, Hanvedens IP 21
Västerhaninge IF vit - Nynäshamns IF FK 2  -      
28
13:00
sön
13:00    
Pojkar 2009, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 1 - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart  -      
28
14:00
sön
14:00    
Pojkar 2009, Hagsätra IP 1
Rågsveds IF - Nynäshamns IF FK 3  -      
28
14:30
sön
14:30    
Flickor 2008, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 1 - Rågsveds IF  -      
JUNI 2023
 
02
18:30
fre
18:30    
Pojkar 2014, Ösmo IP 125
Ösmo GIF FK svart - Nynäshamns IF FK 1  -      
03
10:15
lör
10:15    
Pojkar 2011, Kvarnängens IP 21
Nynäshamns IF FK 2 - Spårvägens FF blå  -      
03
10:30
lör
10:30    
Pojkar 2014, Kvarnängens IP 125
Nynäshamns IF FK 3 - Älvsjö AIK FF Grön 2  -      
03
11:00
lör
11:00    
Flickor 2013, Kvarnängens IP
Nynäshamns IF Fotbollsklubb M - Stuvsta IF  -      
03
11:30
lör
11:30    
Pojkar 2014, Kvarnängens IP 125
Nynäshamns IF FK 2 - Ösmo GIF FK gul  -      
03
15:30
lör
15:30    
Herrlag, Kvarnängens IP 2
Herrlag » 
Nynäshamns IF FK - Enskede FF
  -      
03
16:15
lör
16:15    
Flickor 2008, Hagsätra IP 1
Rågsveds IF - Nynäshamns IF FK 1  -      
04
07:45
sön
07:45    
Pojkar 2013, Nytorps Mosse IP 125
Skogås-Trångsunds FF Lila - Nynäshamns IF Fotbollsklubb  -      
04
11:30
sön
11:30    
Flickor 2013, Källbrinksskolans IP 1
Huddinge IF - Nynäshamns IF Fotbollsklubb L  -      
04
11:30
sön
11:30    
Pojkar 2010, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 1 - Fisksätra IF Svart  -      
04
12:00
sön
12:00    
Flickor 2009, Visättra IP 1
Stuvsta IF 2 - Nynäshamns IF FK 1  -      
04
12:00
sön
12:00    
Pojkar 2009, Trollbäckens IP 2
Hanvikens SK Grön - Nynäshamns IF FK 1  -      
04
13:00
sön
13:00    
Flickor 2010, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 1 - Sätra SK  -      
04
14:30
sön
14:30    
Pojkar 2009, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 3 - Hanvikens SK Vit  -      
04
17:15
sön
17:15    
Pojkar 2011, Boovallen 21
Boo FF 8 - Nynäshamns IF FK 1  -      
 
10
11:00
lör
11:00    
Pojkar 2014, Källbrinksskolans IP 2
Huddinge IF Vit 2 - Nynäshamns IF FK 3  -      
10
11:30
lör
11:30    
Flickor 2009, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 1 - Skogås-Trångsunds FF Blå  -      
10
11:30
lör
11:30    
Flickor 2013, Sandåkra BP 12
Sköndal IK FK - Nynäshamns IF Fotbollsklubb M  -      
10
11:30
lör
11:30    
Pojkar 2014, Kvarnängens IP 125
Nynäshamns IF FK 1 - Tullinge BK 2  -      
10
18:00
lör
18:00    
Pojkar 2009, Nytorps Mosse IP 1
Skogås-Trångsunds FF Röd - Nynäshamns IF FK 3  -      
11
sön
00:00    
Pojkar 2014, Torvalla IP 216
IFK Haninge B 2 - Nynäshamns IF FK 2  -      
11
09:30
sön
09:30    
Flickor 2013, Kvarnängens IP
Nynäshamns IF Fotbollsklubb L - Stureby SK  -      
11
10:30
sön
10:30    
Flickor 2008, Nacka IP 1 (hall)
Sickla IF 4 - Nynäshamns IF FK 1  -      
11
10:30
sön
10:30    
Pojkar 2013, Kvarnängens IP
Nynäshamns IF Fotbollsklubb - Rönninge Salem Fotboll Blå  -      
11
11:15
sön
11:15    
Pojkar 2011, Kvarnängens IP 21
Nynäshamns IF FK 1 - Skogås-Trångsunds FF Blå  -      
11
12:45
sön
12:45    
Pojkar 2011, Kärrtorps IP 21
Bagarmossen Kärrtorp BK Blå-2 - Nynäshamns IF FK 2  -      
11
13:00
sön
13:00    
Pojkar 2009, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 1 - Skogås-Trångsunds FF Blå  -      
11
13:15
sön
13:15    
Flickor 2010, Farsta IP 11
FoC Farsta FF Vit - Nynäshamns IF FK 1  -      
11
16:15
sön
16:15    
Pojkar 2010, Farsta IP 11
FoC Farsta FF Blå - Nynäshamns IF FK 1  -      
11
17:45
sön
17:45    
Herrlag, Torvalla IP 3
Herrlag » 
Vega FC - Nynäshamns IF FK
  -      
 
17
13:30
lör
13:30    
Flickor 2009, Sörskogens BP 1
Sörskogens IF 1 - Nynäshamns IF FK 1  -      
17
15:30
lör
15:30    
Herrlag, Kvarnängens IP 2
Herrlag » 
Nynäshamns IF FK - Bollmora Inter IKF
  -      
18
12:00
sön
12:00    
Pojkar 2010, Långholmens BP 1
Reymersholms IK 6 - Nynäshamns IF FK 1  -      
18
13:00
sön
13:00    
Flickor 2010, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 1 - Örby IS  -      
18
14:30
sön
14:30    
Pojkar 2009, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 3 - Årsta FF 1  -      
18
18:00
sön
18:00    
Pojkar 2009, Enskede IP 3
Enskede IK lila - Nynäshamns IF FK 1  -      
AUGUSTI 2023
 
12
12:00
lör
12:00    
Flickor 2010, Lisebergs BP 1
Örby IS - Nynäshamns IF FK 1  -      
12
13:30
lör
13:30    
Flickor 2009, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 1 - Sörskogens IF 1  -      
12
17:30
lör
17:30    
Herrlag, Trollbäckens IP 2
Herrlag » 
Bollmora Inter IKF - Nynäshamns IF FK
  -      
13
14:30
sön
14:30    
Pojkar 2009, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 1 - Enskede IK lila  -      
13
17:00
sön
17:00    
Pojkar 2009, Årstagårdens BP 1
Årsta FF 1 - Nynäshamns IF FK 3  -      
 
18
19:45
fre
19:45    
Pojkar 2009, Nytorps Mosse IP 1
Skogås-Trångsunds FF Blå - Nynäshamns IF FK 1  -      
19
15:30
lör
15:30    
Herrlag, Kvarnängens IP 2
Herrlag » 
Nynäshamns IF FK - Vega FC
  -      
20
11:30
sön
11:30    
Pojkar 2010, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 1 - Reymersholms IK 6  -      
20
13:00
sön
13:00    
Flickor 2010, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 1 - FoC Farsta FF Vit  -      
20
14:00
sön
14:00    
Flickor 2009, Nytorps Mosse IP 1
Skogås-Trångsunds FF Blå - Nynäshamns IF FK 1  -      
20
14:30
sön
14:30    
Pojkar 2009, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 3 - Skogås-Trångsunds FF Röd  -      
 
25
20:00
fre
20:00    
Herrlag, Enskede IP 2
Herrlag » 
Enskede FF - Nynäshamns IF FK
  -      
26
08:15
lör
08:15    
Pojkar 2013, Ösmo IP 11
Ösmo GIF FK Gul - Nynäshamns IF Fotbollsklubb  -      
26
10:00
lör
10:00    
Pojkar 2014, Storvretens BP 225
IFK Tumba FK 2 - Nynäshamns IF FK 1  -      
26
10:15
lör
10:15    
Pojkar 2011, Kvarnängens IP 21
Nynäshamns IF FK 2 - Segeltorps IF Mörkblå  -      
26
10:30
lör
10:30    
Pojkar 2014, Kvarnängens IP 125
Nynäshamns IF FK 3 - Tyresö FF S/B Röd  -      
26
11:15
lör
11:15    
Flickor 2013, Vendelsömalmsskolan 11
Vega FC - Nynäshamns IF Fotbollsklubb L  -      
26
11:30
lör
11:30    
Flickor 2009, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 1 - Stuvsta IF 2  -      
26
11:30
lör
11:30    
Pojkar 2014, Kvarnängens IP 125
Nynäshamns IF FK 2 - Vendelsö IK Gul  -      
26
12:30
lör
12:30    
Pojkar 2011, Torvalla IP 31
IFK Haninge B - Nynäshamns IF FK 1  -      
26
14:00
lör
14:00    
Flickor 2010, Sätra BP 1
Sätra SK - Nynäshamns IF FK 1  -      
26
16:00
lör
16:00    
Pojkar 2009, Trollbäckens IP 2
Hanvikens SK Vit - Nynäshamns IF FK 3  -      
27
09:30
sön
09:30    
Flickor 2013, Kvarnängens IP
Nynäshamns IF Fotbollsklubb M - IFK Haninge  -      
27
13:00
sön
13:00    
Pojkar 2010, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 1 - FoC Farsta FF Blå  -      
27
14:45
sön
14:45    
Pojkar 2009, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 1 - Hanvikens SK Grön  -      
27
16:30
sön
16:30    
Flickor 2008, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 1 - Kista SC KFUM Blå  -      
SEPTEMBER 2023
 
02
09:00
lör
09:00    
Pojkar 2014, Trollbäckens IP 36
Hanvikens SK Blå - Nynäshamns IF FK 3  -      
02
09:45
lör
09:45    
Flickor 2013, Kvarnängens IP
Nynäshamns IF Fotbollsklubb M - Älta IF  -      
02
10:45
lör
10:45    
Pojkar 2013, Kvarnängens IP
Nynäshamns IF Fotbollsklubb - Tungelsta IF 1  -      
02
11:30
lör
11:30    
Pojkar 2011, Kvarnängens IP 21
Nynäshamns IF FK 1 - Vendelsö IK Blå  -      
02
11:30
lör
11:30    
Pojkar 2014, Kvarnängens IP 125
Nynäshamns IF FK 1 - Tungelsta IF 1  -      
02
15:30
lör
15:30    
Herrlag, Kvarnängens IP 2
Herrlag » 
Nynäshamns IF FK - FC Thebe
  -      
03
07:30
sön
07:30    
Flickor 2013, Älvsjö IP 5
Älvsjö AIK FF - Nynäshamns IF Fotbollsklubb L  -      
03
09:30
sön
09:30    
Flickor 2010, Gubbängens IP 11
Stureby FF U Rosa - Nynäshamns IF FK 1  -      
03
10:30
sön
10:30    
Pojkar 2009, Kärrtorps IP 1
Bagarmossen Kärrtorp BK Svart - Nynäshamns IF FK 1  -      
03
11:00
sön
11:00    
Pojkar 2014, Källbrinksskolans IP 2
Huddinge IF Gul 2 - Nynäshamns IF FK 2  -      
03
13:00
sön
13:00    
Pojkar 2010, Fisksätra IP 1
Fisksätra IF Svart - Nynäshamns IF FK 1  -      
03
13:45
sön
13:45    
Pojkar 2009, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 3 - Rågsveds IF  -      
03
17:45
sön
17:45    
Pojkar 2011, Sicklavallen 1
Sickla IF Vit 3 - Nynäshamns IF FK 2  -      
03
18:00
sön
18:00    
Flickor 2008, Enskede IP 3
Enskede IK 2 - Nynäshamns IF FK 1  -      
 
08
17:45
fre
17:45    
Flickor 2013, Kvarnängens IP
Segeltorp IF - Nynäshamns IF Fotbollsklubb M  -      
09
10:15
lör
10:15    
Pojkar 2011, Kvarnängens IP 21
Nynäshamns IF FK 2 - Stureby SK 2  -      
09
10:30
lör
10:30    
Pojkar 2014, Kvarnängens IP 125
Nynäshamns IF FK 3 - IFK Haninge HB 1  -      
09
11:30
lör
11:30    
Pojkar 2014, Kvarnängens IP 125
Nynäshamns IF FK 2 - IFK Haninge HV 1  -      
09
12:15
lör
12:15    
Pojkar 2011, Strandskolan 11
Tyresö Strand FC 2 - Nynäshamns IF FK 1  -      
09
17:00
lör
17:00    
Pojkar 2009, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF 1 - Nynäshamns IF FK 3  -      
10
09:30
sön
09:30    
Flickor 2013, Kvarnängens IP
Nynäshamns IF Fotbollsklubb L - Mälarhöjdens IK Fotboll  -      
10
10:00
sön
10:00    
Pojkar 2014, Brantbrinks IP 225
Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Nynäshamns IF FK 1  -      
10
11:30
sön
11:30    
Pojkar 2010, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 1 - Djurö-Vindö IF 1  -      
10
13:00
sön
13:00    
Flickor 2010, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 1 - Tyresö FF 1  -      
10
13:00
sön
13:00    
Pojkar 2013, Vendelsömalmsskolan 11
Vegas FC P2013 Grå - Nynäshamns IF Fotbollsklubb  -      
10
13:30
sön
13:30    
Flickor 2009, Brantbrinks IP 1
Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Nynäshamns IF FK 1  -      
10
14:30
sön
14:30    
Pojkar 2009, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 1 - Vega FC U14:2b  -      
10
16:00
sön
16:00    
Herrlag, Solberga BP 1
Herrlag » 
Solberga BK - Nynäshamns IF FK
  -      
 
16
09:45
lör
09:45    
Flickor 2013, Kvarnängens IP
Nynäshamns IF Fotbollsklubb M - FoC Farsta FF  -      
16
10:00
lör
10:00    
Flickor 2010, Storvretens BP 11
IFK Tumba FK 1 - Nynäshamns IF FK 1  -      
16
10:00
lör
10:00    
Pojkar 2014, Älta IP 115
Älta IF gul - Nynäshamns IF FK 2  -      
16
10:15
lör
10:15    
Pojkar 2011, Kvarnängens IP 21
Nynäshamns IF FK 1 - Sorunda IF 2  -      
16
11:30
lör
11:30    
Flickor 2009, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 1 - IFK Haninge Vit  -      
16
11:30
lör
11:30    
Pojkar 2014, Kvarnängens IP 125
Nynäshamns IF FK 1 - Västerhaninge IF blå  -      
16
12:30
lör
12:30    
Pojkar 2010, Tyresövallen 22
Tyresö FF Gul - Nynäshamns IF FK 1  -      
16
12:45
lör
12:45    
Pojkar 2011, Enskede IP 4
Enskede IK marin 1 - Nynäshamns IF FK 2  -      
16
14:00
lör
14:00    
Flickor 2013, Älta IP 2
Älta IF - Nynäshamns IF Fotbollsklubb L  -      
17
09:15
sön
09:15    
Pojkar 2013, Kvarnängens IP
 
Nynäshamns IF Fotbollsklubb - Stuvsta IF 8  -      
17
10:30
sön
10:30    
Pojkar 2009, Myrsjö IP 1
Boo FF 9 - Nynäshamns IF FK 1  -      
17
11:00
sön
11:00    
Pojkar 2014, Lyckeby BP 115
Vega FC 2014vit1 - Nynäshamns IF FK 3  -      
17
13:00
sön
13:00    
Pojkar 2009, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 3 - Älta IF 1  -      
17
16:00
sön
16:00    
Herrlag, Solberga BP 1
Herrlag » 
Östberga City FC - Nynäshamns IF FK
  -      
 
22
18:45
fre
18:45    
Pojkar 2011, Älta IP 11
Älta IF grön - Nynäshamns IF FK 1  -      
23
10:30
lör
10:30    
Pojkar 2014, Kvarnängens IP 125
Nynäshamns IF FK 3 - Vendelsö IK Vit  -      
23
11:00
lör
11:00    
Flickor 2013, Stureby Skola BP 12
Stureby SK - Nynäshamns IF Fotbollsklubb M  -      
23
11:30
lör
11:30    
Flickor 2008, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 1 - Enskede IK 2  -      
23
11:30
lör
11:30    
Pojkar 2014, Kvarnängens IP 125
Nynäshamns IF FK 2 - Älvsjö AIK FF Svart 1  -      
23
13:30
lör
13:30    
Pojkar 2009, Enskede IP 3
Enskede IK svart 2 - Nynäshamns IF FK 3  -      
23
15:30
lör
15:30    
Herrlag, Kvarnängens IP 2
Herrlag » 
Nynäshamns IF FK - IFK Sollentuna
  -      
24
09:30
sön
09:30    
Flickor 2013, Kvarnängens IP
Nynäshamns IF Fotbollsklubb L - Enskede IK  -      
24
09:30
sön
09:30    
Pojkar 2013, Tyrsövallen 226
Tyresö FF T/B Gul - Nynäshamns IF Fotbollsklubb  -      
24
10:00
sön
10:00    
Pojkar 2011, Kvarnängens IP 21
Nynäshamns IF FK 2 - Sorunda IF 1  -      
24
10:00
sön
10:00    
Pojkar 2014, Torvalla IP 216
IFK Haninge J Vit - Nynäshamns IF FK 1  -      
24
11:30
sön
11:30    
Pojkar 2010, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 1 - Skogås-Trångsunds FF Vit  -      
24
13:00
sön
13:00    
Flickor 2010, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 1 - Ösmo GIF FK gul  -      
24
13:30
sön
13:30    
Flickor 2009, Trollbäckens IP 2
Hanvikens SK Vit - Nynäshamns IF FK 1  -      
24
14:30
sön
14:30    
Pojkar 2009, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 1 - Älta IF 2  -      
 
29
18:00
fre
18:00    
Pojkar 2013, Älta IP 2
Älta IF Svart - Nynäshamns IF Fotbollsklubb  -      
29
20:00
fre
20:00    
Herrlag, Enskede IP 2
Herrlag » 
Atletic Blåsut FC - Nynäshamns IF FK
  -      
30
09:00
lör
09:00    
Pojkar 2014, Berga IP 125
Rönninge Salem Fotboll Svart - Nynäshamns IF FK 1  -      
30
10:15
lör
10:15    
Pojkar 2011, Kvarnängens IP 21
Nynäshamns IF FK 2 - Tungelsta IF 1  -      
30
10:30
lör
10:30    
Pojkar 2014, Kvarnängens IP 125
Nynäshamns IF FK 2 - Tyresö FF F/Ö Gul  -      
30
11:00
lör
11:00    
Flickor 2013, Kvarnängens IP
Nynäshamns IF Fotbollsklubb M - Skogås-Trångsund FF  -      
30
11:30
lör
11:30    
Pojkar 2011, Skarpnäcks SF 31
Spårvägens FF Vit - Nynäshamns IF FK 1  -      
30
11:30
lör
11:30    
Pojkar 2014, Kvarnängens IP 125
Nynäshamns IF FK 3 - Sköndals IK FK 4  -      
30
13:15
lör
13:15    
Flickor 2010, Hanvedens IP 22
Västerhaninge IF 1 - Nynäshamns IF FK 1  -      
OKTOBER 2023
 
01
12:00
sön
12:00    
Flickor 2008, Ärvinge BP 1
Kista SC KFUM Blå - Nynäshamns IF FK 1  -      
01
12:30
sön
12:30    
Pojkar 2010, Brunna IP 2
Norsborgs IF 1 - Nynäshamns IF FK 1  -      
01
13:00
sön
13:00    
Pojkar 2009, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 3 - Stureby SK  -      
01
14:00
sön
14:00    
Pojkar 2009, Ösmo IP 1
Ösmo GIF FK svart - Nynäshamns IF FK 1  -      
01
14:30
sön
14:30    
Flickor 2009, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 1 - Rönninge Salem Fotboll Gul  -      
01
15:00
sön
15:00    
Flickor 2013, Kärrtorps IP 21
Bagarmossen Kärrtorp BK - Nynäshamns IF Fotbollsklubb L  -      
 
07
11:30
lör
11:30    
Flickor 2008, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 1 - Sickla IF 4  -      
07
15:30
lör
15:30    
Herrlag, Kvarnängens IP 2
Herrlag » 
Nynäshamns IF FK - Argentinska Stockholm IF
  -      
08
sön
00:00    
Pojkar 2009, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 1 - Tungelsta IF 2  -      
08
11:30
sön
11:30    
Flickor 2010, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit  -      
08
11:30
sön
11:30    
Pojkar 2009, Skuru IP 1
Boo FF 6 - Nynäshamns IF FK 3  -      
08
13:15
sön
13:15    
Pojkar 2010, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 1 - Vendelsö IK Röd  -      
08
15:30
sön
15:30    
Flickor 2009, Tyresövallen 2
Tyresö FF 1 - Nynäshamns IF FK 1  -      
 
14
10:30
lör
10:30    
Pojkar 2010, Myrsjö IP 12
Boo FF 5 - Nynäshamns IF FK 1  -      
14
11:30
lör
11:30    
Flickor 2008, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 1 - Rågsveds IF  -      
14
16:30
lör
16:30    
Pojkar 2009, Strandskolan 1
Tyresö Strand FC 1 - Nynäshamns IF FK 3  -      
15
13:00
sön
13:00    
Flickor 2010, Stuvsta IP 11
Stuvsta IF 1 - Nynäshamns IF FK 1  -      
15
13:30
sön
13:30    
Flickor 2009, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 1 - Älta IF 4  -      
 
21
11:30
lör
11:30    
Flickor 2009, Källbrinks IP 3
Huddinge IF 2 - Nynäshamns IF FK 1  -      
21
12:00
lör
12:00    
Pojkar 2009, Farsta IP 1
FoC Farsta FF Blå - Nynäshamns IF FK 1  -      
21
13:30
lör
13:30    
Pojkar 2009, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 3 - Hammarby IF FF 11 vit  -      
22
14:30
sön
14:30    
Flickor 2010, Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 1 - Vega FC U13f  -      
 
Följ oss på
TACK till alla våra sponsorer
Samarbetspartners